Historie a tradice

V srdci jizerských hor se nachází poklad, který nás fascinuje a pohání naši fantazii. Vycházíme z umění, které je součástí našeho kulturního dědictví, jež vzniklo na území severních čech již od počátku 19 stol. 

V srdci Jizerských hor se nachází poklad, který nás fascinuje a pohání naši fantazii: český křišťál a jablonecká bižuterie, dědictví, které okouzluje svět už více než 200 let. Jsme součástí této tradice, neboť právě zde naše šperky vznikají. Jejich moderní design svěřujeme rukodělnému umění brusičů, pasířů, mačkářů a řadě dalších zkušených řemeslníků. Právě oni umí naši svěží, jemně rebelskou a nadčasovou formu zachytit za pomoci tradičních postupů.

Je to velké dobrodružství ručně vyráběných šperků s důrazem na renesanci kvalitní bižuterie. Dobrodružství na pomezí očekávání, objevování a vzkříšení. Každý může být jeho součástí a mít nejen šperk, ale i trvalou hodnotu české tradice ve své šperkovnici. 

Design

Šperky Terezy Otáhalíkové budou vždy jiné. Vždy ale poznáte, že jde o design a rukopis umělce, který se vydal cestou vlastního přesvědčení, má jemně rebelský temperament a tvořivý záměr. Co přesně to znamená?  

Tyto šperky vznikají hrou různých světů a jejich prolínáním. Vždy se hlásí k tradici české jablonecké bižuterie a k tomu, co naši předkové dokázali. Svým designem ale patří do současnosti, ať už šperky nosíte při slavnostních příležitostech nebo jsou přirozenou součástí Vaší každodenní kultury (Vašeho každodenního stylu). 

O autorce

Use this section to describe your company and the products you offer. You could share your company’s story and details about why you are in business. The goal is to create a connection with the visitor and give them confidence to buy from you.

Social Media Posts

This is a gallery to showcase images from your recent social posts