fiore
netradiční květinové variace
navštívit
gris
kouzlo šedé perly
navštívit
lyra
Constellations collection
navštívit
clip on
nekonečné množství kombinací
navštívit
Previous
Next

Naše nejprodávanější kousky

CLIP ON !

Slide 1 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here

CLIP ON

sestavte si svoji vlastní  kombinaci nebo si vyberte z našich připravených setů, které k sobě perfektně ladí.
Click Here
Click Here
Click Here
Click Here
Previous
Next

český křišťál

Používame převážně nejkvalitnější materiál na našem trhu od značky Preciosa nebo české sklo od lokálních výrobců

Ruční práce

Na výrobě každého kusu se podílí hned několik lidí. Od zkušených pasířů, přes brusiče až po výstupní kontrolu kvality. Díky tomu věnujeme pozornost i těm nejmenším detailům

Kvalitní galvanizace

Naši povrchovou úpravu zadáváme v ČR. Díky tomu máme jistotu, že bude daný pokov splňovat daný počet mikronů, ale také přísné bezpečnostní a zdravotní normy EU.

lokální výroba

Veškerou naši výrobu soustředíme v české republice v okolí Jablonce nad Nisou kde navazujeme na místní tradici výroby skla a šperků.

Na louce nebo na radnici?

Svatební den můžete ladit v mnoha stylech, my Vám ho pomůžeme dotvořit šperkem nejen pro nevěstu. Sladit své hosty šperkem je ojedinělý způsob, jak vyjádřit vděčnost za jejich přítomnost nejen ve slavnostní den, ale v celém Vašem životě. Krásná pozornost Vašim svatebčanům zůstane jako vzpomínka na společně strávené momenty. 

Brože tak trochu jinak

Pojďte si s námi osvěžit šatník novým, kreativním způsobem

S láskou k tradici, s úctou k řemeslu...

Český křišťál a jablonecká bižuterie ruku v ruce vytváří již mnoho let dokonale souznící dvojici, která okouzlila celý svět a stala se pojmem který utvářel naši historii. A právě v Jizerských horách vznikají naše šperky. za podpory lokálních výrobců a dodavatelů, kteří stále ještě udržují tuto tradici naživu.

přidejte se do klubu milovníků nadčasové krásy

Otevřete si svou emailovou šperkovnici podobně jako ti, se kterými nás spojuje obdiv k nadčasové kráse. Najdete v ní jednou za čas pozvánky na příjemné eventy, pre-order nabídky, praktické povídání o špercích a občas i něco navíc, co nebude jen tak pro každého. Jen pro majitelky emailové šperkovnice. 

Napsali o nás...

Terezu Otáhalíkovou jsem objevila teprve nedávno, díky sociálním sítím, ale už teď ji považuji za jeden z největších talentů na české šperkařské scéně. Její tvorba je nadčasová, a mě doslova chytla za srdce, což dokazuje fakt, že jsem si na šperky od ní pořídila samostatnou šperkovnicin :-), a objednávám další a další kousky. Každý její šperk je jinak výjimečný a podtrhne Vaši osobnost , tak jak zrovna v danou chvíli potřebujete.
Michaela Š.

náušnicové zapínání

Náušnicové uzávěry Jaké jsou typy náušnicových koncoveka a jaké si správně vybrat? Silikonová zarážka klesické nasazovací zapínání které se vyrábí

více >>